Historia

Firma Etim działa nieprzerwanie od 1998 roku na rynku usług internetowych i reklamowych. Początki działalności koncentrowały się przede wszystkim na tworzeniu stron www. Jako firma zajmująca się projektowaniem witryn internetowych, zdobyliśmy grono stałych i zadowolonych klientów, z którymi współpracujemy do dziś.
W odpowiedzi na zmiany zachodzące na rynku, zdecydowaliśmy o rozszerzeniu zakresu oferty o dodatkowe usługi: hosting, rejestrację domen, pozycjonowanie, wykonywanie projektów graficznych specjalizowanych pod kątem grafiki sieciowej. Dziś – jako Etim Studio zajmujemy się również obsługą animacji komputerowych i wizualizacji 3D.

Obsługa

Doświadczenie, które zdobyliśmy na przestrzeni kilkunastu lat działalności, pozwoliło ukierunkować profil firmy. Ponieważ mamy świadomość tego, jak ważna jest jakość współpracy, duży nacisk kładziemy na wysoki standard obsługi klienta.
Dokładnie wsłuchujemy się w potrzeby firmy. Dlatego realizowane przez nas zlecenia opierają się na profesjonalnym, a jednocześnie indywidualnym podejściu. Zwracamy uwagę na każdy szczegół, by powierzone prace wiernie odzwierciedlały oczekiwania klienta. A wszystko to przy dotrzymaniu ustalonego terminu.

Zasoby

Dysponujemy specjalistycznymi programami do tworzenia grafiki 3D, modelowania, renderowania oraz animacji. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować bogatą gamę możliwości, tworząc profesjonalne animacje reklamowe i fotorealistyczne wizualizacje.

Poznaj nas

Etim Studio to firma z ponad 19-letnim doświadczeniem na rynku z siedzibą we Wrocławiu. Poza miastem Wrocław obsługujemy terytorium całego kraju. Zainwestuj w obraz na najwyższym poziomie – oferujemy nowoczesne, fotorealistyczne wizualizacje 3D w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z bogatym portfolio na naszej witrynie.

Zaufali nam